Free Standard Delivery to Mainland UK
Estimated 2 Weeks
Manufactured in Europe
2 Year Warranty
Download Product Brochure
| Part Number | Description | List Price | Offer Price | |
30424403 | Analog Output Kit Ohaus, TD52 |
30424405 | Battery Kit Ohaus Li-ion, TD52 |
30379716 | Cable Gland Kit Ohaus M16 Gland with Ferrite, to TD52 |
30424409 | Cable Ohaus LC Extension Cable, 9m, D52 |
30057595 | Cable Ohaus RS232, 1.5m, Reference Balance |
80500525 | Cable Ohaus RS232, for TD52P |
80500552 | Cable Ohaus, RS232, for TD52XW |
30424022 | Cover Ohaus In use cover, TD52P |
30424023 | Cover Ohaus In use cover, TD52XW |
30469948 | Cover Ohaus In-Use-Cover, Set(10), TD52P |
30469949 | Cover Ohaus In-Use-Cover, Set(10), TD52XW |
30097591 | Discrete I/O kit Ohaus 2-In 4-Out, R71 |
30429666 | Ethernet Kit Ohaus i-DT33 |
22015499 | Footplates Ohaus Set of footplates painted steel for VFP |
22015581 | Footplates Ohaus Set of footplates stainless steel for VFS |
30303533 | Micro SD Card Ohaus 8G |
22015394 | Pit Frame Ohaus DF Painted F1LX |
22015393 | Pit Frame Ohaus DF Painted F1R |
22015392 | Pit Frame Ohaus DF Painted F1S |
22015396 | Pit Frame Ohaus DF Painted F1X |
22015397 | Pit Frame Ohaus DF Painted F1XV |
22015493 | Pit frame Ohaus stainless steel for VFS-CS |
22015494 | Pit frame Ohaus stainless steel for VFS-DS |
22015495 | Pit frame Ohaus stainless steel for VFS-E |
22015496 | Pit frame Ohaus stainless steel for VFS-ES |
30064202 | Printer Ohaus impact, SF40A |
22015465 | Ramp Ohaus 1000mm for VFP painted steel |
22015474 | Ramp Ohaus 1000mm for VFS stainless steel |
22015466 | Ramp Ohaus 1250mm for VFP painted steel |
22015475 | Ramp Ohaus 1250mm for VFS stainless steel |
22015467 | Ramp Ohaus 1500mm for VFP painted steel |
22015476 | Ramp Ohaus 1500mm for VFS stainless steel |
22015464 | Ramp Ohaus 800mm for VFP painted steel |
22015473 | Ramp Ohaus 800mm for VFS stainless steel |